ЯК ДІЗНАТИСЯ ЧИ ВІДКРИТА СПАДКОВА СПРАВА?

Чи є спадкова справа?

Для уточнення чи відкрита спадкова справа можливо звернутися до нотаріусів. Приватний або держаний нотаріус робить витяг зі спадкового реєстру, в якому відображаються точні дані щодо того, який саме нотаріус відкрив спадщину, його адреса та контактна інформація, а також дата відкриття спадкової справи.

Якщо ж спадкоємець перебуває за кордоном або не має змоги особисто займатися спадщиною з інших причин, чи виникли певні складності при спадкуванні - можливо звернутися за юридичною допомогою онлайн, телефоном або особисто до професійного адвоката по спадщині в Києві. У нас адекватні ціни, відповідальний підхід до справи та багаторічний досвід в сфері спадкового права.

Що робити якщо спадкова справа не відкрита?

Якщо немає відкритої спадкової справи, спадкоємець може обрати, до якого саме нотаріуса звернутися для відкриття спадщини. За необхідності отримайте консультацію адвоката, уточніть ціну та інші умови оформлення спадщини в Києві за допомогою професійного адвоката. Консультуємо телефоном/whatsapp/viber +38(067)7506135.

Звернення до адвоката рекомендується у випадках, якщо спадкоємець не бажає витрачати час на оформлення спадщини, або не має такої можливості, наприклад, перебуває в іншому місті, області або за кордоном і не планує особисте відвідання місця оформлення спадщини. В цьому випадку допоможе професійний юридичний представник в Києві з питань спадкування - адвокат. Також допоможемо у випадках якщо: є суперечки з іншими спадкоємцями, втрачені документи, пропущені строки по поважним причинам, потрібне підтвердження рідства…

З чого почати оформлення спадщини?

Якщо є інші спадкоємці і Вам невідомо чи відкрита спадкова справа в нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса - зверніться до адвоката по спадщині для фахової юридичної консультації та отримання покрокового алгоритму дій, з урахуванням всіх особливостей та Вашої ситуації.

Потрібна консультація адвоката по спадщині?

Звертайтеся до нас для уточнення всієї необхідної додаткової інформації

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ:

Як дізнатися чи відкрита спадкова справа?

Якщо Ви хочете дізнатися чи є відкрита спадкова справа і де відкрито спадкову справу, зверніться до будь-якого нотаріуса. Нотаріуса зможе надати інформацію зі Спадкового реєстру, де буде вказано, який нотаріус займається справою, а також його адресу та контактну інформацію

Як дізнатися який нотаріус веде спадщину?

Щоб дізнатися який нотаріус веде спадкову справу, зверніться до будь-якого приватного нотаріуса або в нотаріальну контору. Нотаріус може отримати інформацію з Реєстру, щодо того, який нотаріальний орган відкрив та веде спадкову справу.

Як зайти в Спадковий реєстр?

Витяг зі спадквого реєстру може надати нотаріус, у передбачених законом випадках.

Як дізнатися, чи є заповіт?

Після заведення спадкової справи, нотаріус перевіряє наявність заповіту за даними Спадкового реєстру. Навіть якщо загубили заповіт, або є помилка в заповіті - спадкоємцям не варто хвилюватися завчасно, в більшості випадків проблему допоможе вирішити своєчасне звернення до адвоката.

Як перевірити чи є спадкова справа?

Щоб дізнатися чи є відкрита спадкова справа, спадкоємцю потрібно звернутися до нотаріуса зі своїм паспортом і свідоцтвом про смерть спадкодавця. Нотаріус за даними спадкового реєстру може зробитти Витяг про те чи спадкова справа в Україні і яким саме нотаріусом вона ведеться.

Скільки коштує відкрити спадкову справу? 

Вартість може варіюватися в залежності від місця відкриття справи, її складності, кількості спадкоємців і числа обʼєктів майна у складі спадщини. В середньому, при оформленні спадщини у приватного нотаріуса, спадкоємцю варто орієнтуватися на початкову суму витрат біля 5000-7000 грн.

Хто є спадкоємцями першої черги? 

Спадкоємцями першої черги, згідно законодавства України є: чоловік або дружина померлої особи, її діти, а також батьки. Спадкування відбувається в рівних долях, якщо хтось зі спадкоємців не відмовився від спадщини на користь іншого родича.

Хто має право відкрити спадкову справу? 

В Україні спадкові справи відкриваються приватними нотаріусами або державними нотаріусами.

Скільки коштує відкриття спадкової справи у державного нотаріуса? 

Напевне, неможливо говорити про конкретну суму, в зв'язку з тим, що витрати у кожному випадку різні. Ціна залежить від числа спадкоємців, а також від особливостей спадкової справи та її складності. Зверніться до адвоката і повідомте базову інформацію про ваші обставини для розрахунку орієнтовних витрат на оформлення спадщини для вашого випадку.

Як подати заяву на спадщину онлайн?

Заява на прийняття спадщини подається не онлайн, а у документальній формі (особисто або поштою). Заяву на прийняття спадщини можна зробити або у нотаріуса, який відкрив та веде спадкову справу, або ж у іншого нотаріуса на території України чи іншої держави. Також заяву на прийняття спадщини за кордоном можливо засвідчити в консульському органі України. Надасть юридичну консультацію, а також допоможе підготувати зразок заяви адвокат по спадщині. До речі, можливе оформлення спадщини через представника по довіреності. Допоможемо в оформленні спадщини в Києві.

Витяг зі спадкового реєстру

Витяг зі спадкового реєстру видається нотаріусами на підставі заяв спадкоємців (тільки після смерті особи)